In fashion

Be more Confident in Fashion


Dla wielu moda to pojęcie względne. Co za tym idzie, również terminy takie jak odwaga i pewność siebie są tutaj niezbędne do napomnienia, ponieważ wielu z nas bardzo często zapomina o tym, że
żeby wyróżniać się z tłumu, czasem trzeba nieco zaszaleć. A więc prostym przepisem na zabłyśnięcie swoim stylem i klasą na tle innych jest po prostu wybranie czegoś, czego nigdy byśmy nie założyli - a przynajmniej tak nam się wydaje.
Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak odważne kroje mogą diametralnie odmienić nasz wygląd na lepszy, bardziej świeży i przede wszystkim modny. Według mnie modą należy się bawić, nie bać się czasem zaryzykować, ponieważ jak to mówią bez ryzyka nie ma zabawy.


Jednakże termin moda nie determinuje tylko naszego okrycia wierzchniego. Styl i klasa to także nasz wygląd wewnętrzny, czyli to, co kryje się pod ubraniem. Niezależnie od tego, czy nasze ciało przypomina Aniołka Victoria Secret, czy idzie w kierunku ikony lat 50 XX wieku znanej jako Marilyn Monroe, nie powinniśmy się go wstydzić. Najważniejsze jest podkreślanie swoich atutów i pewność siebie - zastanówmy się więc w jaki sposób można ją zdobyć. Sekretem jest próbowanie nowych krojów i typów odzieży, które można wrzucić do pudełka z naklejką 'odważne'. Panie wysokie i szczupłe bardzo dobrze prezentowałyby się w tak zwanych shirt dress, natomiast panie niskie powinny próbować eleganckich, rozkloszowanych spodni. Ostatnimi czasy stałam się ich wielką miłośniczką - mam już jedną parę, a następna leci do mnie w paczce z drugiego końca świata. Tusza również nie powinna stanowić przeszkody w drodze do pewności siebie. Odzież z wysokim stanem perfekcyjnie oddaje kobiece kształty i dodaje wiaderko uroku i seksapilu. 
Nie bój się niczego, poprzez styl pokaż kim naprawdę jesteś - czasami naprawdę warto zaryzykować, przynosi to niesamowite efekty - sprawdź sama.


This post whas shoot on the Nikon D3100 by Sylwia Fijałkowska and Aleksandra Drążek in collaboration with Yoshop.com, Gamiss.com and Dia&Co (read more about) .

Related Articles