The Look For Less - RALPH LAUREN “Polo” Shirt


Każdy z nas ma w swojej szafie chociaż jedno ubranie lub dodatek, o którym marzył przez lata. Nie ważne, czy jest to klasyczna torebka Coco Chanel, czy koszula Hugo Boss'a, to miłe uczucie zaoszczędzić i obdarować siebie, albo ukochaną osobę wymarzonym prezentem, raz na jakiś czas. Jeżeli śledzicie mojego bloga od samego początku, zasługujecie na medal. Równoznaczne jest to z tym, że wiecie o moim marzeniu, jakim jest koszula Polo Ralph Lauren. Ostatnio również ja zostałam mile zaskoczona i po małym ataku paniki poprzedzającym pójście do kasy zdecydowałam, że lepiej jest zainwestować w real deal - no, może podjęłam decyzję z małą pomocą. W końcu wymarzona koszula pojawiła się w mojej szafie, jednak pisząc to siedzę przy biurku mając ją na sobie, zestawioną z piżamą, bo - dlaczego nie?

Everybody has that one item in wardrobe, that we lusted over the years. Whether it's calssic Coco Chanel bag or Hugo Boss shirt, it is a nice feeling save some money and sometimes treat yourself or someone that we love. If you follow my blog from the beginning, you do deserve gold medal. But it's synonymus to that you know about one of my biggest dreams - Polo Ralph Lauren Shirt. Lately I was lovely suprised and after a little panic attac befor my way to checkout I decided that it's better to invest in real deal - maybe I decided with little help of my boyfriend. Finally my dream is in my wardrobe, but while I am typing this I sit on my desk wearing shirt paird with pijama, because - why not?
Na szczęście wygląda równie świetnie z parą czarnych jeansów i klasycznych szpilek i to właśnie w tym outficie czuję się naprawdę kobieco i emanuję pewnością siebie. Wiem, że nie każdy jest w stanie zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy, po czym wydać ją momentalnie na zwykłą koszulę. Weźmy pod uwagę fakt, że życie na własną rękę nie należy do najłatwiejszych i najtańszych, dlatego też wszystkim tym, którzy chcą poczuć się pewni siebie podbijając miasta przepięknymi stylizacjami tego lata, sugeruję znalezienie całkiem dobrych, tańszych zamienników,

Fortunately it looks really well with pair of black jeans and classic black high heels. And in that outfit I feel womanly and really confident. I know, that not everyone can save some great amount of money and slash it on typical shirt. Let's face the fact that living on your own it's not that cheap, so I suggest to find pretty good, cheaper alternative to rock the streets with your Summer outfit.Share this:

3 komentarze :

  1. Super! Też czasem zobacze coś w sklepie I odrazu mówie sobie, że muszę to mieć. A takie rzeczy cieszą chyba najbardziej I się często w nich chodzi :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękna koszula ♥ Schoping to najlepszy relaks świata :) To dlatego tak chętnie na niego chodzę!!♥♥

    OdpowiedzUsuń

 
Copyright © Aldrazek- Fashion Blog by Alexandra Drazek. Designed by OddThemes